השוואת מחירים לגיימרים!

אודות האתר

ברוכים הבאים ל GodModeIL, להלן עמוד מידע על זהותנו אודותינו ומטרתנו כקהילת גיימינג.

זהות

GodModeIL הינה קהילה שפותחה על ידי גיימרים לגיימרים. בקהילה זו גיימרים מובחרים אשר משדרגים יום יום את אמצעיהם ויכולתם המיועדים לביצועים טובים יותר על המחשב. בכדי לקדם את קהילת הגיימינג בישראל ישנם ליקויים שצריך לגבור עליהם, ביניהם מחירי הציוד ההיקפי החומרה והתכנים. כאן ב-GodModeIL ישנה השקעה בחיפוש הדיל הנכון והמשתלם ביותר מכל האתרים בכל העולם! בנוסף מבקרים יכולים לתרום לייעול המטרה בכך שהינם משתפים את מציאתם המשתלמת ביותר דרך עמוד ה״טופס עדכון מוצרים״ אשר נשלח אל מתכנתי האתר מיידית ונבחן פעם נוספת לפני פרסום. בסופו של ניתוח ומילוי תכנים אתר זה ימלא את מבוקשתם של גיימרים בישראל וידאג לקדם לייעל ולשפר את יכולתם של הגיימרים. על ידי תכנון נכון של המדיה החברתית GodModeIL משתפת את יכולתה המקצועית במשחקים העכשיויים. בין הכלים ישנם: Twitch, youtube, facebook, twitter  ו- instagram.  בהם תוכלו לצפות בתכנים מעודכנים על טכניקות ומיומנויות שיפור במשחקים האהובים ביותר.

מקור השם

השם הינו משמעות הקהילה, GodMode הינו מושג בעל כמה משמעויות בעולם הגיימינג, אך עיקרו הוא היכולת להיות הטוב ביותר במצב הנתון. בעצם המשמעות כולה הינה מזדהה עם מטרת האתר. להגיע לרמה הגבוהה ביותר. מניסיון הקהילה בישראל, קיימים כשרונות שאין ביכולתם להתפתח מהמון סיבות.. אבל רובן? זה הציוד שתומך בשחקן. כאן בGodModeIL המוצרים מיועדים לגיימרים בכל הרמות למטרת שיפור והגעה לרמת ה- GodMode. בנוסף, המטרה העתידית הינה לסקור את כל המוצרים העכשויים. ובכך הלקוח יוכל להתאים את המוצרים לדרישות שלו. ובכך גם בתקציבים נמוכים יהיה ניתן לרכוש ציוד מקצועי ובדיל הכי משתלם.

מטרתנו

מטרת האתר הינה לרכז את המוצרים המבוקשים ביותר בהווה, ולהציע את הדיל הנכון ביותר מבחינת מחיר ואמינות. כחלק ממערכת סינון המומחים שלנו משתפים את המבקרים בסריקת האינטרנט בכל האתרים בעולם. ובכך סריקת הקהילה גודלת. כל מוצר מוצע עובר ביקורת על ידי המומחים באתר. ובכך ממזערים את הטעויות. המחיר אינו הפקטור היחידי, אלא גם אמינות המוכר. לכן לא כל ההצעות יתקבלו. צוות GodModeIL פתוח להצעות שיפור ויעילות השירות והמכירה, ושמח להכיר חברים חדשים בעולם הגיימינג. ניתן לפנות אל הצוות ישירות דרך טופס ״יצירת קשר״ או דרך כתובת המייל [email protected].

תודה על הקריאה,

מצוות GodModeIL

מקור השם

מטרתנו

זהות